Senna FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


AYRTON SENNA FAN CLUB
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zašto želim ući u Senna FC savez

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Mc1
Admin
Mc1


Broj postova : 47
Join date : 10.06.2008
Age : 39
Lokacija : VŽ - Bugarska - KC

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:51 pm

Koristi koje će Senna FC savez imat od mojeg članstva jesu:
..............
............
...........
[Vrh] Go down
Prince L
Gost




Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimečet srp 31, 2008 3:52 pm

Zašto sam ja izbačen iz saveza i ofarman,i to ofarman isti dan nakon izlaska iz saveza,što je protiv pravila koja kažu da bi me smjeli ofarmati tek 48 h nakon izlaska,bio sam na moru 16 dana,nemam pojma što se za to vrijeme događalo,brusketi je bio sitter i smatram da nisam trebao biti izbačen,molim objašnjenje


Prince Legolas scratch
[Vrh] Go down
Jackov

Jackov


Broj postova : 147
Join date : 11.06.2008
Lokacija : Solin

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimečet srp 31, 2008 4:49 pm

Prince L je napisao/la:
Zašto sam ja izbačen iz saveza i ofarman,i to ofarman isti dan nakon izlaska iz saveza,što je protiv pravila koja kažu da bi me smjeli ofarmati tek 48 h nakon izlaska,bio sam na moru 16 dana,nemam pojma što se za to vrijeme događalo,brusketi je bio sitter i smatram da nisam trebao biti izbačen,molim objašnjenje


Prince Legolas scratch


Legolas, sjeb*lo te što ti je Brusketi bija sitter pa te nije sittao pa si prognan iz države
[Vrh] Go down
barney

barney


Broj postova : 90
Join date : 14.06.2008
Lokacija : croa-zagreb

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimečet srp 31, 2008 5:32 pm

izbačen si zbog žutih točaka,
bog zna tko ti je kriv
ali si ofarman do ja**
pa sad....
[Vrh] Go down
Mc1
Admin
Mc1


Broj postova : 47
Join date : 10.06.2008
Age : 39
Lokacija : VŽ - Bugarska - KC

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimečet srp 31, 2008 11:21 pm

Prince L je napisao/la:
Zašto sam ja izbačen iz saveza i ofarman,i to ofarman isti dan nakon izlaska iz saveza,što je protiv pravila koja kažu da bi me smjeli ofarmati tek 48 h nakon izlaska,bio sam na moru 16 dana,nemam pojma što se za to vrijeme događalo,brusketi je bio sitter i smatram da nisam trebao biti izbačen,molim objašnjenje


Prince Legolas
scratch

# §4 Prijateljski napadi (Friendly Fire)
Zabranjeno je drugim igračima prepustiti resurse, ako sopstveni račun od toga nema znatnu korist. Ucijenjena preuzimanja sela ne smatraju se za znatnu korist i samim time su i zabranjena (vidi §10).

* §4.1 Pljačka
Dobrovoljno prepuštene sirovine kroz napade ili pljačku računaju se kao da su poslane preko tržnice (vidi §2.1). To posebno važi (ali ne i isključivo) za napade/pljačke protiv čuvara/čuvanih računa, igrača koji koriste zajedničko računalo, kao i za igrače unutar istog saveza.
* §4.2 Preuzimanje sela
Sela se mogu preuzeti isključivo u borbi. Pravilo važi kako za aktivne tako i za neaktivne igrače.
Zabranjeno je preuzimanje sela od:
o igrača koji vam je u zadnjih 14 dana bio čuvar
o igrača kod kojih ste u zadnjih 14 dana bili upisani kao čuvar
o igrača sa kojima ste tokom zadnjih 14 dana bili upisani kao korisnik istog računala
o igrača iz istog saveza ako od trenutka izlaska iz saveza nije prošlo 48 sati
Također je zabranjeno i bit će kažnjeno:
o preuzimanje sela od igrača iz povezanog saveza ako od raskida suradnje nije prošlo više od 48 sati
o izlazak iz saveza radi preuzimanja sela i ponovno vraćanje u isti savez
o izbacivanje igrača kome se preuzimaju sela iz saveza i njegovo vraćanje u isti savez poslije preuzimanja
o namjerno uklanjanje vojske iz sela koje se preuzima
o dobrovoljno i dogovorno prepuštanje sela drugim igračima
* §4.3 Napadi na igrače iz prijateljskih saveza (odnosi se i na NAP)
Napadi na igrače iz prijateljskih saveza nisu obuhvaćeni ovim pravilima i moraju biti riješeni između saveza. Izuzetak od ovoga pravila su napadi katapultima, senatorima, poglavicama i starješinama koji će biti strogo kažnjeni.

A di piše da se lika ne smije pljačkat????
Piše samo za osvajanje sela!
Ili sam možda ćorav????
[code]


Zadnja promjena: Mc1; pet kol 01, 2008 9:17 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
barney

barney


Broj postova : 90
Join date : 14.06.2008
Lokacija : croa-zagreb

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimečet srp 31, 2008 11:50 pm

žuja zakon br.58 MC NIJE SLJEP lol!

mc je upravu prinće legolas
smije te pljačkat....ali nesmije ti zauzet seloo
[Vrh] Go down
Jackov

Jackov


Broj postova : 147
Join date : 11.06.2008
Lokacija : Solin

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimepet kol 01, 2008 11:22 am

barney je napisao/la:
žuja zakon br.58 MC NIJE SLJEP lol!

mc je upravu prinće legolas
smije te pljačkat....ali nesmije ti zauzet seloo

Žuja je zakon te se treba poštovati. Ako svakom kroz 2 tjedna pošalje satnu,može se vratit lol! lol!
[Vrh] Go down
Jackov

Jackov


Broj postova : 147
Join date : 11.06.2008
Lokacija : Solin

Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:47 pm

Posljednji pozdrav, bili ste dobro društvance Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto želim ući u Senna FC savez Empty
PostajNaslov: Re: Zašto želim ući u Senna FC savez   Zašto želim ući u Senna FC savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto želim ući u Senna FC savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Senna FC :: Kandidature :: ovdje napisite zasto zelite uc u nas savez-
Forum(o)Bir: